REKLAMÁCIE - VRATKY

1. Pri výmene tovaru cez Zásilkovňu priložte prosím do balíčka 50 Kč / 2 € na poštovné, inak bude čiastka pri neskoršej platbe navýšená o dobierkovú čiastku 25 Kč / 1 €. Na kópiu faktúry alebo dodací list prosím napíšte Vašu požiadavku na výmenu. ID pre podanie balíčka u Zásilkovna je 97768099. Toto ID buď zadáte v aplikácii Zásilkovna na Vašom telefóne, kde následne získate heslo pre podanie balíka, alebo nahlásite ID v ľubovoľnej pobočke poskytujúca službu Spätná zásielka a obratom obdržíte štítok, ktorý nalepíte na Vašu zásielku. V prípade, že zároveň s výmenou tovaru robíte aj novú objednávku, uveďte do komentára k objednávke informáciu o pribalenie výmeny. Poštovné do balíčka prikladať nemusíte, bude uhradené v rámci novovzniknutej objednávky.

 

2. Pri výmene tovaru Českou poštou alebo PPL priložte prosím do balíčka obnos vo výške 70 Kč / 2,5 € na poštovné spolu s kópiou faktúry a popisom požadovaného postupu inak bude čiastka pri neskoršej platbe navýšená o doběrečné čiastku 25 Kč / 1 €. V prípade, že súčasne vytvárate aj objednávku novú, uveďte do komentára k novovytvorenej objednávke informáciu o tejto skutočnosti, čiastku pre uhradenie poštovného vkladať nemusíte. Tovar, ktorý chcete takto vrátiť, vymeniť alebo reklamovať pošlite prosím na adresu:

 

OVČIE VECI
Vojtěch Bernátek
Letiště 1578
765 02 Otrokovice

 

3. V rámci výmeny tovaru na území iných štátov mimo ČR prosíme postupujte analogicky, do odosielané objednávky na kópiu faktúry alebo dodací list napíšte Vašu požiadavku na výmenu. a priložte sumu zodpovedajúcu účtovaným nákladom Vami zvoleného prepravcu. Ak zároveň s vratkú plánujete objednať ďalší tovar, oznámte nám prosím túto skutočnosť do komentára u novo vytvorenej objednávky. Náklady na prepravu budú uhradené v rámci novej objenávky, nevkladajte prosím teda do balíčka žiadnu hotovosť. Tovar, ktorý chcete vrátiť, vymeniť alebo reklamovať zasielajte na adresu:

 

 

Česká adresa

OVČÍ VĚCI
Vojtěch Bernátek
Letiště 1578
765 02 Otrokovice  

Slovenská adresa

FROGMAN s.r.o.
ID 4686 
P.O.BOX 901
Detašované pracovisko - Sihoť
911 01 Trenčín

Poľská adresa

FROGMAN s.r.o.
ID 4686
ul. Bielska 63A
43-400 Cieszyn

Nemecká adresa

FROGMAN s.r.o. DHL
ID 4686
Bergener Ring 740
01458 Ottendorf Okrilla
Germany