O nás, ako to robíme my

ovci-veci

OVČIE VĚCI dnes patrí medzi zabehnuté firmy zaoberajúce sa výrobou a predajom výrobkov z ovčej vlny Merino, ovčieho rúna, bylinných mastí, gélov a kozmetických prípravkov s obsahom lanolínu ako na čistenie, tak aj na ošetrenie pokožky.

Naše vlnené výrobky majú profylaktické-liečebné účinky, nedráždi pokožku, jemne masírujú nervové zakončenia na tele. Ďalej sa vyznačujú výbornou termoregulačnou a hydroregulačnou schopností - je to vlastnosť nazývaná tzv. suché teplo (preto bača chodil v kožuchu i v lete).

Vďaka konštantnej teplote a vlhkosti sú vhodné aj pre astmatikov. Suché teplo chráni pred roztočmi a vďaka PREHRIEVACÍ schopnosti výrobky znižujú bolestivosť a naopak zvyšujú pohyblivosť kĺbov, svalov a šliach, čo ocenia aj reumatici. Znižujú tiež napätie a bolesť, odstraňujú kladné iónty, škodlivé pre organizmus, ktoré sú príčinou únavy a bolesti hlavy. Tieto výrobky sa vyrábajú z jemnej vlny mladých oviec Merino, chovaných v Austrálii a na Novom Zélande. Jemnovlnné ovce MERINO sú na tieto výrobky najvhodnejšie, a preto majú veľa týchto výborných vlastností

 

Všetky výrobky z ovčieho rúna sú vyrábané s maximálnym dôrazom na kvalitu a sú pravidelne testované.

 

 

Veľkoobchodná predajňa v areálu Moravan OTROKOVICE

OVČÍ VĚCI

Letiště č.p.1578, 765 02 OTROKOVICE

Otváracia doba: pondelok až piatok od 7°° do 15°°


Objednávky-reklamácie tel.: +420 732 222 377,   WhatsApp: +420 732 222 377

Velkoobchod tel.: +420 603 164 910

E-mail: info@ovci-veci.cz

mapa