• Kód produktu: H-1621

Plyšový Huggy Wuggy 80 cm

Huggy Wuggy je hlavným postavou vo videohre Poppy Playtime z roku 2021 a slúži ako hlavný antagonista prvej kapitoly „Tight Squeeze“. Huggy Wuggy bol vytvorený spoločnosťou Playtime, aby ho deti objímali. Hračka sa čoskoro stala najúspešnejším produktom spoločnosti, ale nakoniec bola pred udalosťami hry upravená na monštrum.

  • 17.16 €
  • 20.59 €

  • 24.34 €

  • 3 alebo viac 22.69 €


Popis

Huggy Wuggy je hlavným postavou vo videohre Poppy Playtime z roku 2021 a slúži ako hlavný antagonista prvej kapitoly „Tight Squeeze“.

Huggy Wuggy bol vytvorený spoločnosťou Playtime, aby ho deti objímali. Hračka sa čoskoro stala najúspešnejším produktom spoločnosti, ale nakoniec bola pred udalosťami hry upravená na monštrum.

Huggy predstieral, že je socha, aby oklamal hlavného hrdinu. Akonáhle sa hlavnému hrdinovi podarilo získať kľúč a znovu zapnúť napájanie v miestnosti, Huggy Wuggy zmizne zo svojho podstavca av priebehu hry sleduje hráča z ventilačných otvorov alebo vysoko nedosiahnuteľných miest. Až keď hráč beží do tmy, vynorí sa z tieňov a prenasleduje ich v tuneloch dopravného pásu. Zakaždým, keď sa hráči nepodarí dosiahnuť na mólo na konci pásu, stretne sa s Huggy Wuggym, ktorý ich chytí a zabije ich svojimi zubami.

Pokiaľ sa hráčovi podarí dostať na prehliadkové mólo, musí vytiahnuť škatuľu, aby tvora zablokoval a zničil, čo spôsobí, že obaja spadnú. Tam, kde hráč prežije, skončí Huggy Wuggy pádom do prázdna, keď sa zrazí s nejakými trubkami. Nie je známe, či prežilo alebo kvôli tomu zomrelo.

Veľkosť: 80 cm
    Hračka má suché zipsy na rukách aby mohla objímať
    Farba: podľa výberu

Materiál: vysoko kvalitný mäkký plyš

Štítky: hugy, wuggy, plysiak, huggy-wuggy, modry, ruzovy, oranzovy, sivy, zeleny, cierveny,