Matrac z ovčej vlny Camel

Matrac Camel pre zdravé spanie z ovčej vlny priaznivo ovplyvňuje spánok. Vhodná pre alergikov astmatikov aj dlhodobo ležiacich. Matrac z ovčej vlny MERINO, hrúbka 4 cm. Jadro matraca je tvorené tzv. sendvičom, ktorý tvorí molitanová pena s tvarovou pamäťou. Je potiahnutá 100% ovčou vlnou a zospodu má gumové úchyty pre ľahké uchytenie.

  • 116.44 €
  • 139.72 €Popis

Matrac z ovčieho rúna priaznivo ovplyvňuje spánok. Jadro matraca je tvorené tzv. sendvičom, ktorý tvorí molitanová pena s tvarovou pamäťou. Je potiahnutá 100% ovčou vlnou a má zospodu gumové úchytky pre ľahké uchytenie a hrúbku 4 cm.

V posteli strávite tretinu svojho života a ovčie rúno pôsobí ako optimálny tepelný izolant voči vonkajšiemu prostrediu. Druhou jeho vlastností je hydro-regulačná schopnosť, kedy výrobok dobre absorbuje vlhkosť produkovanú povrchom ľudského tela a odvádza ju do okolitého prostredia.

Výsledný efekt ovčieho rúna je tzv. „SUCHÉ TEPLO“, ktoré zabraňuje prehriatiu a následnému podchladenie organizmu, astmy, reumatizmu a alergiám.

Tieto výrobky sú odporúčané lekármi a tiež rehabilitačných pracovníkov. Všetky výrobky z ovčieho rúna sú vyrábané s maximálnym dôrazom na kvalitu a sú pravidelne testované.

Údržba: Odporúčame ručne pranie v lanolíne. Na predĺženie životnosti odporúčame matracový chránič.

Materiál: 100% ovčia vlna, vnútro - molitanová pena s tvarovou pamäťou, 4 gumové úchyty, gramáž 650 g

Štítky: Matrac, matracový chránič,