Flanelová bundokošeľa - červená

Flanelová bundokošeľa je oblečenie, ktoré kombinuje vlastnosti bundy a košele. Je vyrobená z flanelovej látky zo 100% bavlny a podšívku tvorí 100% ovčia vlna. Flanel je materiál s hrejivou a mäkkou textúrou, ktorý poskytuje teplo a pohodlie. Flanelová bundokošeľa má zapínanie na zips a náprsné vrecká s rukávmi sú opatrené patentkou. Klasické bočné vrecká umožňujú uloženie menších predmetov.

Tabuľka veľkostí

  • 118.12 €
  • 141.75 €Popis

Flanelová bundokošeľa je oblečenie, ktoré kombinuje vlastnosti bundy a košele. Je vyrobená z flanelovej látky zo 100% bavlny a podšívku tvorí 100% ovčia vlna. Rukávy majú polyesterovú podšívku kvôli ľahkému obliekaniu. Flanel je materiál s hrejivou a mäkkou textúrou, ktorý poskytuje teplo a pohodlie. Flanelová bundokošeľa má zapínanie na zips a náprsné vrecká s rukávmi sú opatrené patentkou. Klasické bočné vrecká umožňujú uloženie menších predmetov. Flanelová bundokošeľa je obľúbenou voľbou pre chladnejšie obdobie, pretože flanelová látka v kombinácii s podšívkou z kvalitnej ovčej vlny poskytuje výbornú izoláciu proti chladu a vlhkosti. Okrem toho má vlna aj samočistiace schopnosti a nie je ju teda potrebné tak často prať. Odolnosť flanelu vám navyše zaručí dlhoročnú životnosť. Ak hľadáte štýlový, pohodlný a teplý kúsok oblečenia pre chladnejšie dni, tak flanelová bundokošeľa s ovčou vlnou je skvelou voľbou.

Materiál: podšívka prednej časti a chrbáta 100% ovčia vlna, vonkajší materiál 100% bavlnený flanel, podšívka rukávov polyester, zapínanie na zips

Štítky: mikina, vlna, stojacik, cervena, bluza, kosela,