Fusak do kočíka z ovčej vlny

Fusak pre dieťa je z veľmi kvalitného nepremokavého materiálu a ovčej vlny. Dieťaťu zaručí príjemný pocit vďaka ovčej vlne, ktorá odpudzuje vlhkosť a hreje tzv. suchým teplom. Detské fusaky sú ideálne pre celoročné použitie, vďaka vnútornému materiálu z ovčej vlny merino. Ovčia vlna Merino je materiál, získavaný strihom mladých austrálskych oviec. Skrátka bol materiál spracovaný tak, aby bol čo najjemnejší voči jemnej pokožke malých detí. Merino vlna nie je uštipačná a navyše má skvelé

  • 82.69 €
  • 99.22 €



Popis

Fusak pre dieťa je z veľmi kvalitného nepremokavého materiálu a ovčej vlny. Dieťaťu zaručí príjemný pocit vďaka ovčej vlne, ktorá odpudzuje vlhkosť a hreje tzv. suchým teplom. Detské fusaky sú ideálne pre celoročné použitie, vďaka vnútornému materiálu z ovčej vlny merino. Ovčia vlna Merino je materiál, získavaný strihom mladých austrálskych oviec. Skrátka bol materiál spracovaný tak, aby bol čo najjemnejší voči jemnej pokožke malých detí. Merino vlna nie je uštipačná a navyše má skvelé termoregulačné vlastnosti tzn. zaručuje reguláciu optimálnej teploty a súčasne dokáže odparovať prebytočnú vlhkosť + je antibakteriálny. Z vonkajšej strany je fusak opatrený nepremokavým materiálom, ktorý zároveň odolá aj silnému vetru. Fusak možno využiť aj do športového kočíka. Rozopínanie je umiestnené čo najpraktickejšie na oboch bočných stranách.

Iste oceníte, že vlnené fusaky sú vyrobené od tradičnej značky OVČIE VECI. Vďaka použitiu vysoko kvalitných materiálov, výrobky získali svetové certifikáty o kvalite a pravosti.

Údržba materiálu z ovčej vlny

Ručné pranie: Tento výrobok je ideálny prať spôsobom ručného prania, odporúčame v kúpeľov max 30 °C. Pri plákanie postačí postupne znižovať teplotu vody, aby nedošlo k vyzrážaniu či deformácii. Potom stačí jemne vyžmýkať a sušiť vo vodorovnej polohe, aby nedošlo k vyťahaniu materiálu. Nepoužívajte aviváž pre zachovanie lepších vlastností ovčej vlny a perte najlepšie v lanolínu!

Sušenie: Rozhodne nesušte výrobok na kúrenie. V prípade, že kúrenie presiahne teplotu 30 °C, (čo je úplne bežné) voda obsiahnutá v úpletu sa
zahreje taktiež nad 30 °C a výrobok sa zrazí rovnakým spôsobom ako pri nevhodnom praní.

Veľkosť: v zloženom stave 90 x 50 cm (viz. obrázok).

Materiál: vonok odolná nepremokavá tkanina, vnútro ovčia vlna MERINO

Štítky: fusak, detsky, fusak, vak, sak, detsky,