• Kód produktu: PAL-1329

BEE VENOM Masážny gél

Masáž gélom BEE VENOM so včelím jedom a propolisom má veľké blahodárne účinky. Extrakt včelieho jedu spolu s masážou stimuluje krvný obeh a prehrieva tak ošetrenú pokožku. Prírodné oleje a výťažky napomáhajú regenerácii a lepšej elasticite pokožky. Doprajte si pocit uvoľnenia a relaxácie. Odporúčaná aplikácia gélu je 3 - 4x denne v odstupe najmenej 3 hodín. Po aplikácii si vždy dôkladne umyte ruky. Gél je určený iba na vonkajšie použitie, na zdravú a nepoškodenú pokožku.

  • 5.12 €
  • 6.15 €Popis

Extrakt včelieho jedu spolu s masážou stimuluje krvný obeh a prehrieva tak ošetrenú pokožku. Prírodné oleje a výťažky napomáhajú regenerácii a lepšej elasticite pokožky. Doprajte si pocit uvoľnenia a relaxácie. Odporúčaná aplikácia gélu je 3 - 4x denne v odstupe najmenej 3 hodín. Po aplikácii si vždy dôkladne umyte ruky. Gél je určený iba na vonkajšie použitie, na zdravú a nepoškodenú pokožku. Gél by nemal byť používaný v prípade precitlivenosti na včelí jed, včelie produkty alebo na iné zložky obsiahnuté v kréme. V prípade precitlivenosti pokožky okamžite prestaňte krém používať.

Použitie: primerané množstvo gélu votrite do pokožky. Zvýšenie účinku dosiahnete promasírováním určeného miesta. Podľa potreby opakujte. Nevhodné pre deti do 3 ROKOV.

Obsah: 600 ml

Vyrobené v Českej republike

 

 

 

Štítky: masazny, vceli-jed, propolis, vceli-vosk, med,