test Novel Coronavirus (SARS–Cov–2) 5 ks

Realy Tech Covid-19 Ag test zo slín - určený pre samotestovania, krabička 5 ks

Rýchly test na antigén koronavírusy SARS-CoV-2 schválený pre samotestovania osôb a zamestnancov. Test Realy Tech Covid-19 Ag zo slín je in vitro diagnostický test pre kvalitatívnu detekciu antigénov koronavírusy SARS-CoV-2 prítomných v ľudských slinách, k čomu používa rýchlu imunochromatografickou metódu. Identifikácia je založená na detekciu monoklonálnych protilátok špecifických pre antigén nového koronavírusy. Test možno vyhodnotiť po 10 minútach. V jednom balení nájdete 5 kusov jednorazových testov. Test Realy Tech Covid-19 Ag spadá pod výnimku pre antigénne testy vydané MZČR podľa §4 ods. 8 nariadenia vlády č. 56/2015 Zb.

Uvedená cena Sady rýchlotestov je oslobodená od DPH rozhodnutím Ministerstva financií ČR. Test je v hodný ekonomicky pre firmy do 25 zamestnancov

  • 17.42 €
  • 17.42 €Popis

Použitie testu:

Pred testovaním nechajte test a vzorka ustáliť na izbovú teplotu (15 - 30 ° C). Pred odberom vzorky slín 30 minút nejedzte, nepite, nefajčite, nepoužívajte žuvačku ani nevyplachujte ústa.

  1.     Vypľujte dostatok slín do priloženého vrecka (pohárika) na sliny.
  2.     Kvapkadlom nasajte sliny z pohárika a nakvapkajte 4 kvapky slín do extrakčnej plastovej skúmavky.
  3.     Pootočením odtrhnite uzáver ampulky s extrakčným roztokom a všetok ho nalejte do skúmavky.
  4.     Skúmavku uzavrite kvapkacím uzáverom (je súčasťou skúmavky).
  5.     Skúmavkou zatrepte a asi 10 × obsah postláčajte, aby sa sliny dobre premiešali s roztokom.
  6.     Vyberte testovací zariadení z fóliového vrecka a položte ho na čistý rovný povrch. Otočte skúmavku kvapkadlom dole a jemným stlačením kvapnite 3 kvapky na testovaciu doštičku, do jamky označené písmenom S
  7.     Za 10 - 20 minút sa vám zobrazí výsledok testu. Po viac ako 20 minútach už výsledok neodčítavajte.

Interpretácia výsledkov testu zo slín Realy Tech Covid-19 Ag

Pozitívne: Objaví sa dve červené čiary. Jedna červená čiara sa objaví v kontrolnej oblasti C a jedna červená čiara v testovacej oblasti T. Odtieň farby sa môže líšiť, ale test by mal byť považovaný za pozitívny vždy, keď je prítomná aj len slabá čiara. Ak je test pozitívny, kontaktujte svojho lekára.

Negatívne: V kontrolnej oblasti C sa objaví iba jedna červená čiara a v testovacej oblasti T žiadna. Negatívny výsledok naznačuje, že vo vzorke nie sú žiadne častice nového koronavírusy alebo počet vírusových častíc je pod detegovateľným rozsahom.

Neplatný výsledok: V kontrolnej oblasti C sa neobjaví žiadna červená čiara. Test je neplatný, aj keď je v testovacej oblasti T čiara. Nedostatočný objem vzorky alebo nesprávny postup je najpravdepodobnejším dôvodom zlyhania. Skontrolujte postup a zopakujte test s novou testovacou sadou.

Obsah balenia:
Testovacie zariadenie (5 ks)
Vrecko na zber slín (5 ks)
Extrakčná skúmavka s viečkom (5 ks)
Kvapkadlo (5 ks)
Extrakčné pufer (5 ks)
Stojan na skúmavku (priamo na zadnej strane balenia) (5 ks)

Štítky: test, covid, kovid