• Kód produktu: FIKA-0051

Prací gél s marseillským mydlom 3 Litre

Vysokoúčinný tekutý prací prostriedok na pranie všetkých druhov prádla vrátanie jemného detského prádla a vlny. Je šetrný k pokožce, obsahuje palmový a kokosový olej s dlho trvajúcou vôňou, na bielizni nezanechává žádné dráždivé zvyšky a odstraňuje škvrny už pri prvom praní. Umožňuje tiež presné dávkovanie pracieho prostriedku pomocou uzávěru. 

  • 4.80 €
  • 5.80 €Popis

Vysokoúčinný tekutý prací prostriedok s marseillským mydlom na pranie všetkých druhov prádla vrátanie jemného detského prádla a vlny. Je šetrný k pokožce, obsahuje palmový a kokosový olej s dlho trvajúcou vôňou, na bielizni nezanechává žádné dráždivé zvyšky a odstraňuje škvrny už pri prvom praní. Umožňuje tiež presné dávkovanie pracieho prostriedku pomocou uzávěru.Vystačí až na 70 dávok.

Bezpečnostné varovanie: Tekutý prací prostriedok spôsobuje vážne podráždenie očí. Uchovávajte mimo dosahu detí. Pri zasiahnutí očí: Opatrne niekoľko minút vyplachujte vodou. Vyberte kontaktné šošovky, ak sú nasadené, a ak je možné, odstráňte ich. Pokračujte vo vyplachovaní. Ak pretrváva podráždenie očí: Vyhľadajte lekársku pomoc / starostlivosť. Pri požití: Ak sa necítite dobre, volajte toxikologické informačné stredisko / lekára. Ak je potrebná lekárska pomoc, majte k dispozícii obal alebo etiketu výrobku.

Obsah: 3 L