Ovčia koža gold

Kvalitné ovčej kožušina v zlatistej farbe použiteľná v interiéroch na terasách. Zútulnia vašu domácnosť a prinesie pocit tepla vo vašej domácnosti aj na chalupe.

  • 29.22 €
  • 35.07 €Popis

Kvalitné ovčej kožušina v zlatistej farbe použiteľná v interiéroch na terasách. Zútulnia vašu domácnosť a prinesie pocit tepla vo vašej domácnosti aj na chalupe. Klasická ovčia koža so srsťou 5 – 7 cm v zlatistej farbe.

Údržba: ovčiu kožušinu iba raz za čas vykefujte vyčesávacím hrebeňom alebo kefou, v žiadnom prípade kožušinu neperte v práčke alebo nenamáčajte zadnú stranu kožušiny. Kožu môžete vyklepať aj v snehu, ale né v mokrom - najlepšie je prašan. Chlp čiže vlnu môžete vyčistiť pracím prostriedkom LANOLIN, tak aby nedošlo k namočeniu zadnej strany kože. Lanolín zrieďte do rozprašovača 1: 5 a postriekajte vlnenú časť kožušiny s chlpom a nechajte pôsobiť 1hodinu. Potom kožušinu zľahka osprchujte vo zvislej polohe aby nedošlo k namočeniu spomínanej zadnej časti (mohla by stvrdnúť). Po tej nechtoch kožušinu pozvoľna usušiť (nie na priamom slnku).

Spôsob merania kožušín

Způsob měření kožešin

 

Štítky: Ovčie kože, ovčia kožušina, Ovčia koža,