• Kód produktu: 1615

Matrac z ovčej vlny

Kvalitný doplnkový matrac (matracový chránič) z ovčieho rúna, je potiahnutý 100% ovčou vlnou vo špagetovom prevedení pre zvýšenie odolnosti proti oteru. Matrac pre zdravé spanie z ovčej vlny priaznivo ovplyvňuje spánok. Má optimálne tepelné vlastnosti a absorbuje vlhkosť produkovanou povrchom ľudského tela a odvádza ju do okolitého prostredia. Výsledok tzv. SUCHÉ TEPLO je vhodné pre alergikov astmatikov i dlhodobo ležiace. Matrac z ovčej vlny MERINO, hrúbka 3,5 - 4 cm. Jadro matraca je tvorené tzv. Sendvičom, ktorý tvorí molitanová pena s tvarovou pamäťou.  Matrac má zospodu gumové úchytky pre ľahké uchytenie.

  • 78.36 €
  • 94.82 €

  • 133.52 €


Popis

Matrac z ovčieho rúna priaznivo ovplyvňuje spánok. Jadro matraca je tvorené tzv. Sendvičom, ktorý tvorí molitanová pena s tvarovou pamäťou. Je potiahnutá 100% ovčou vlnou MERINO. Matrac má zospodu gumové úchytky pre ľahké uchytenie a hrúbku 3,5 - 4 cm.

V posteli strávite tretinu svojho života a ovčie rúno pôsobí ako optimálny tepelný izolant voči vonkajšiemu prostrediu. Druhou jeho vlastností je hydro-regulačné schopnosť, kedy výrobok dobre absorbuje vlhkosť produkovanú povrchom ľudského tela a odvádza ju do okolitého prostredia.

Výsledný efekt ovčieho rúna je tzv. SUCHÉ TEPLO ", zabraňuje prehriatiu a následnému podchladenie organizmu, astmy, reumatizmu a alergiám.

Tieto výrobky sú odporúčané lekármi a tiež rehabilitačných pracovníkov. Všetky výrobky z ovčieho rúna sú vyrábané s maximálnym dôrazom na kvalitu a sú pravidelne testované.

Materiál: poťah 100% ovčia vlna, jadro molitanová pena s tvarovou pamäťou

Štítky: Matrac, matracový chránič,