Filcová kabelka zapínanie na kovový zips

Ekologické filcové kabelky

Vystúpte z dennej šedi a zažite pocit jedinečnosti. Zaobstarajte si kabelku, ktorá rozžiari Váš outfit a ostatní budú len ticho závidieť. Naše kabelky Vás bezo sporu zaujmú obrovským výberom farieb, motívov i funkčnými detaily. Vyberať môžete z toľkých typov, že pravdepodobnosť, že stretnete niekoho s rovnakou kabelkou je de facto mizivá. Kabelky sa výborne hodí do kombinácie k športovému oblečenia, ale aj k oblečeniu elegantného strihu.

Vybrať si môžete z našej tabuľky nižšie. Ak je motív skladom doručenie do 3 dní, pokiaľ nie je budeme Vás kontaktovať. Doba dodania sa predĺži na 7 - 14 dní

  • 17.22 €
  • 20.83 €Popis

Pokiaľ máte výčitky, že ďalšie kabelku už naozaj nepotrebujete, veríme, že informácie, že kabelka je vyrobená z odpadu z prírodných materiálov a zaslúžila si teda označenie ECO Vás presvedčí o tom, že váš šatník ju nutne potrebuje! Pretože čo je ECO to je trendy, a čo je trendy musíte mať! Kabelka je vhodná aj na väčšie nákupy, skriptá aj vybavenie pre vaše dieťa. Filcová kabelka Vás navyše očarí svojou ľahkosťou a už vás nečakajú žiadne otlačené ramená!


* Originálny dizajn v súlade so súčasnými módnymi trendmi

* Materiál: filc

* Vysoká kvalita, krásne drží tvar

* Zapínanie na kovový zips

* Vrecko na peňaženku na kovový zip

* Nosnosť 6 kg

* Možno prať na 30 st. - Nesušiť v sušičke


Rozmery kabelky

Šírka: 40 cm

Výška: 37 cm

Hĺbka: 8 cm

Dĺžka popruhu: 75cm

 

Štítky: Filcová kabelka,